Nowe
Piknik Rodzinny Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Lucyna Ciołkosz   
25.06.2018.
piknik.jpg

17 czerwca na boisku sportowym przy naszej szkole odbył się piknik rodzinny. W jego trakcie można było zobaczyć m.in. występy uczniów naszej szkoły oraz posłuchać koncertu laureatów XI Międzynarodowego Konkursu Piosenki „NASZYCH OJCZYZN W UNII EUROPEJSKIEJ”. Na najmłodszych czekał plac zabaw, dmuchańce, euro bungee,  serduszkowe fanty oraz wiele niespodzianek dla dzieci i wspaniale zaopatrzony bufet. Niedzielne popołudnie było pełne atrakcji i każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Zmieniony ( 26.06.2018. )
Czytaj całość
 
Wycieczka do Krakowa Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Lepak Stanisław   
21.06.2018.

kraków.jpg W dniu 11 czerwca 2018 r. uczniowie SP w Różance wzięli wraz z opiekunami udział w wycieczce szkolnej do Krakowa. Wyjazd do dawnej stolicy Polski, miasta Papieża Jana Pawła II, wielu twórców kultury, polskich noblistów i świętych, miał charakter wycieczki historycznej i religijnej.

Zwiedzanie miasta zaczęliśmy od wzgórza wawelskiego. Zobaczyliśmy zamek na Wawelu i katedrę królewską, w której szczególną uwagę zwróciły konfesja św. Stanisława, czarny krucyfiks, św. Jadwigi Królowej, groby królów, kaplica Zygmuntowska i kaplica Wazów. Następnie udaliśmy się do stóp wzgórza, do Smoczej Jamy i pomnika smoka wawelskiego, gdzie mogliśmy również kupić pamiątki.

 

Zmieniony ( 21.06.2018. )
Czytaj całość
 
Gminny Konkurs Czytelniczy - TOBIE CZYTAMY POLSKO Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Małgorzata Sienkowska   
19.06.2018.

konkurs-ojczyzna.jpg 15 czerwca 2018 r. w  naszej szkole odbył się Finał Gminnego  Konkursu czytelniczego „TOBIE CZYTAMY POLSKO” . Konkurs był przeznaczony dla uczniów z terenu Gminy Wiśniowa i składał się z dwóch etapów: szkolnego i gminnego. Każda szkoła po eliminacjach wstępnych wytypowała po dwóch uczestników w każdej kategorii wiekowej, czyli kl. I- III i kl. IV- VII, którzy reprezentowali swoją szkołę w etapie gminnym. Każdy uczestnik czytał wybrany i przygotowany wiersz o tematyce patriotycznej.

Zmieniony ( 21.06.2018. )
Czytaj całość
 
Konkurs plastyczny "Dzieci pomagają dzieciom" Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Małgorzata Sienkowska   
17.06.2018.

dzieci dzieciom.jpg "Człowiek  jest  wielki  nie  przez  to,
 co  posiada, lecz  przez  to,  kim  jest;
nie  przez  to,  co ma, lecz  przez  to, 
czym  dzieli  się  z  innymi."

                           Jan Paweł II

Te słowa wpisują się pięknie w ideę konkursu plastycznego „ DZIECI POMAGAJĄ DZIECIOM ”, który został zorganizowany przez Fundację  „ Z SERCA DO SERCA”. Fundacja ta zbiera środki na budowę Domu Hospicyjnego dla Dzieci w Zaleszanach. Uczniowie naszej szkoły również okazali wielkie serce i wykonali przepiękne prace plastyczne. Udział w konkursie wzięło 376 szkół z terenu województwa podkarpackiego. Na konkurs wpłynęło 4446 prac, z czego Fundacja wybrała tylko 3 miejsca. Wprawdzie nie zajęliśmy miejsca na podium, ale prace naszych uczniów zostały wystawione na internetową aukcję charytatywną, z której dochód zostanie przekazany na budowę Domu Hospicyjnego dla Dzieci w Zaleszanach. Wszystkim naszym uczniom gratuluję i dziękuję, że zechcieli przekazać swoją drobną cegiełkę na Budowę Domu Hospicyjnego.

A byli to: Anastazja Jakubowicz, Martyna Góra, Gabriel Balicki, Oliwia Tokarska, Olga Grzebień, Patrycja Kamińska, Paulina Wójcik, Aleksandra Przystaś, Klaudia Dobrowolska, Aleksandra Sikora, Joanna Ogrodnik, Julia Tokarska, Dominika Tęczar i Natalia Czaja.

                                                                     Dziękuję!

 

Zmieniony ( 19.06.2018. )
 
Zawody w mini piłce nożnej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Furtek Elżbieta   
15.06.2018.

piłka.jpgW dniu 14 czerwca 2018 r. na ,,Orliku” przy ZSP w Wiśniowej odbyły się zawody powiatowe w mini piłce nożnej dziewcząt. Miło nam poinformować, że reprezentacja piłkarek z naszej szkoły w składzie: Góra Patrycja, Góra Martyna, Grzebień Olga, Jakubowicz Anastazja, Kamińska Patrycja, Kulpińska Klaudia, Strzępek Anastazja, Tokarska Oliwia, Wójcik Paulina zajęła II miejsce.

Zawodniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Zmieniony ( 15.06.2018. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 44

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj269
mod_vvisit_counterWczoraj585
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2615
mod_vvisit_counterW tym miesiącu11750
mod_vvisit_counterOgółem355527

Nasi Goście