Nowe
Turniej ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Furtek Elżbieta   
23.04.2018.

tymbark.jpg Miło nam poinformować, że w dniu 13 kwietnia 2018 r. drużyna dziewcząt z naszej szkoły uczestniczyła w finale wojewódzkim XVIII edycji ogólnopolskiego Turnieju ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U12. Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” istnieje od 18 lat. To największy Turniej piłkarski dla dzieci w Polsce i w Europie, w którym do tej pory wzięło udział blisko 2 miliony dziewcząt i chłopców z całego kraju. Skala Turnieju oraz formuła i wysoki poziom sportowy rozgrywek sprawiają, że w Turnieju zagrało wielu obecnych Reprezentantów Polski, różnych kategorii wiekowych  m.in. Arkadiusz Milik, Marcin Kamiński, Piotr Zieliński, Bartosz Salamon, Tomasz Kędziora, Bartosz Bereszyński, Igor Łasicki, Michał Bartkowiak, Paulina Dudek. Zakończenie Turnieju jest wyjątkowe, bo mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Finałowe mecze na Podkarpaciu rozgrywane były  na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu. W Tarnobrzegu na uczestników zawodów czekały nagrody oraz zabawa w najlepszym sportowym wydaniu. Wspaniała atmosfera piłkarskiego święta udzieliła się nie tylko zawodnikom i zawodniczkom, ale także ich rodzicom, trenerom, opiekunom którzy gorącym dopingiem zagrzewali zawodników do gry. Naszą szkołę w finale wojewódzkim reprezentowały: Góra Martyna, Góra Patrycja, Grzebień Olga, Jakubowicz Anastazja, Kamińska Patrycja, Kulpińska Klaudia, Strzępek Anastazja,  Tokarska Oliwia, Wójcik Paulina.

Zawodniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Zmieniony ( 23.04.2018. )
 
Programowanie robotów Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Grodzka Agata   
23.04.2018.
roboty.jpg W ciągu ostatnich kilku miesięcy uczniowie klas II - VII mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach pozalekcyjnych, poświęconych programowaniu robotów. Na zajęciach dzieci, pracując w zespołach, poznawały środowisko programistyczne Lego Mindstorms EV3. Konstruowały wyposażone w silniki i czujniki roboty, a następnie programowały wykonywanie różnych czynności wykorzystując programowalną "kostkę" lub program blokowy Lego EV3. Efekty pracy młodych programistów można obejrzeć w Galerii.
Zajęcia oraz zakup pomocy sfinansowano w ramach projektu EFS "Razem do sukcesu".
Zmieniony ( 23.04.2018. )
 
Konkurs czytelniczy Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Grodzka Agata   
23.04.2018.
konkurs czytelniczy.jpg 23 kwietnia uczniowie kl. II przystąpili do trzeciego, ostatniego etapu klasowego konkursu czytelniczego. Finał poprzedzony był dwuetapowymi eliminacjami, w trakcie których uczniowie musieli wykazać się wytrwałym, systematycznym czytelnictwem oraz umiejętnością uważnego czytania ze zrozumieniem. Do finału zakwalifikowała sie trójka najlepszych czytelników, którzy zgromadzili największa liczbę punktów. Ostatni etap konkursu miał na celu sprawdzenie jakości czytania głośnego oraz umiejętności  radzenia sobie z czytaniem w zadaniach typu łamigłówki. Po podliczeniu zdobytych punktów jury w składzie: p. Renata Saletnik oraz p. dyr. Lucyna Ciołkosz zapoznało wszystkich z wynikami konkursu. Zwycięzca okazał się Jakub Trznadel, tuż za nim uplasował się Hubert Wójcik, zaś trzecie miejsce zajęła Maja Stalmaska. Finaliści oraz pozostali czytelnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody.
Gratulujemy!
Zmieniony ( 23.04.2018. )
 
Przedstawienie cyrkowe Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Grodzka Agata   
17.04.2018.
cyrk18.jpg W piątkowe południe, 13 kwietnia, do szkoły w Różance zawitali artyści Cyrku O'Bimbolando. Zaprezentowali młodej widowni pokaz akrobacji gimnastycznej, iluzji, żonglerki z wykorzystaniem różnych przyborów oraz występy ze zwierzętami. Nie obyło się oczywiście bez zabawnych sztuczek cyrkowego clowna.
Zmieniony ( 17.04.2018. )
 
Dzień Katyński Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Grodzka Agata   
17.04.2018.
dzień katyński18.jpg 13 kwietnia uczniowie klas I - II udali się na różański cmentarz, aby złożyć wiązankę kwiatów oraz zapalić znicze pod Dębem Katyńskim. W ten sposób uczczono Dzień Katyński, przypominając jednocześnie postać rodaka, aspiranta Polskiej Policji -  Kazimierza Ogorzałka, zamordowanego w Twerze. Tę małą uroczystość, stanowiącą jednocześnie lekcję historii,  uzupełniła wspólna modlitwa oraz zaśpiewanie hymnu.
Zmieniony ( 17.04.2018. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 24

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Czwartek
26 Kwietnia 2018
Imieniny obchodzą
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin,
Marcelina, Maria, Marzena, Spycimir

Do końca roku zostało 250 dni.
Zodiak: Byk

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj100
mod_vvisit_counterWczoraj676
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1896
mod_vvisit_counterW tym miesiącu12836
mod_vvisit_counterOgółem303602

Nasi Goście