Nowe
Turniej piłki nożnej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Furtek Elżbieta   
18.02.2018.
turniej piłki nożnej.jpg Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Balicki Gabriel, Bryda Gabriel, Czaja Piotr, Dobrowolski Paweł, Kozek Krystian, Traciak Maksymilian, Ząbik Szymon  pokazała się z jak najlepszej strony. Chłopcy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności piłkarskich oraz ładną dla oka grę. W swojej grupie nasi piłkarze byli bezkonkurencyjni, nie przegrali żadnego meczu i tym samym dotarli do finału. Ostatecznie w turnieju zawodnicy z Różanki zajęli II miejsce.

 

Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Zmieniony ( 19.02.2018. )
 
Dzień Babci i Dziadka Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Małgorzata Sienkowska   
22.01.2018.
dzień babci18.jpg Dzień Babci i Dziadka na stałe wpisany jest w kalendarz imprez szkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją,a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dniach 17 – 18 stycznia 2018r. odbyły się w Szkole Podstawowej w Różance i Szkole Filialnej w Niewodnej uroczyste spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka.
  Pani Dyrektor mgr Lucyna Ciołkosz wraz z nauczycielkami witała ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swoich wnuków prezentujących wiersze, piosenki, inscenizacje, tańce oraz przedstawienie w wykonaniu uczniów kl.VII pt. Staropolska Wilija. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bilskich przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystych spotkań były słodkie poczęstunki przygotowane przez rodziców. Takie spotkania pełne uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną, uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych.
Zmieniony ( 30.01.2018. )
Czytaj całość
 
Gminny Konkurs Plastyczny „Świąteczne nastroje 2017” Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Małgorzata Sienkowska   
01.01.2018.

  choinka17.jpg  15 grudnia 2017r. w OK w Wiśniowej odbył się XI Gminny konkurs plastyczny pod hasłem: Świąteczne nastroje -2017- Tradycyjna choinka. Organizatorem konkursu na strojenie choinki z nawiązaniem do tradycyjnych technik ludowych był Ośrodek Kultury w Wiśniowej. Celem konkursu było przybliżenie dzieciom i młodzieży dawnych tradycji przystrajania drzewka w okresie przedświątecznym w domach naszych babć i mam, związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. W konkursie wzięło udział 7 grup dzieci i młodzieży poszczególnych szkół: Markuszowa, Szufnarowa, Różanka, Jaszczurowa, oraz trzy grupy z Wiśniowej. Reprezentacje wszystkich szkół naszej gminy dekorowały świąteczne drzewka używając ozdób samodzielnie wykonanych w szkole.

Zmieniony ( 20.01.2018. )
Czytaj całość
 
Hej kolęda, kolęda Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Grodzka Agata   
27.12.2017.
Choinka17.jpg 21 grudnia szkolna społeczność zgromadziła sie w sali gimnastycznej na wspólnym kolędowaniu. Uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście - przedstawiciele samorządu wiejskiego oraz gminnego, emerytowani nauczyciele, obejrzeli świąteczny program zaprezentowany przez ucznów kl. VII i V. Widzowie mieli okazję poznać wiele ciekawych zwyczajów związanych z organizowaniem staropolskiej Wigilii. Po wspólnym kolędowaniu oraz smakowaniu tradycyjnych pierników, odbyła się licytacja kartek oraz ozdób świątecznych. Dochód z tek akcji, jak również z kiermaszu, który został w tym dniu przeprowadzony, przekazany został na cele charytatywne.
Wszystkim, którzy przekazali swoje prace na na kiermasz i aukcję, oraz w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tego przedsięwzięcia - dziękujemy.
Zmieniony ( 29.12.2017. )
 
Sukcesy na Mistrzostwach w Otwocku Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Furtek Elżbieta   
19.12.2017.

otwock.jpg Z radością informujemy, że w dniach 9 -10 grudnia nasi tchoukballiści wraz z panią trener Elżbietą Furtek, panem Ryszardem Strzępkiem oraz panem Tadeuszem Szaro  uczestniczyli w Młodzieżowych Mistrzostwach Mazowsza w tchoukballu halowym, które odbyły się w Otwocku. Ten weekend z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci, ponieważ wszystkie drużyny z Różanki stanęły na tchoukballowym  podium .
I tak w wyniku rywalizacji w kategorii do lat 12- stu zawodnicy w składzie: Balicki Gabriel, Czaja Piotr, Dobrowolski Paweł, Jakubowicz Anastazja, Kisielewicz Maksymilian, Owczarz Paweł (Ursus Rybnik), Strzępek Anastazja, Tęczar Konrad wywalczyli I miejsce.

 

Zmieniony ( 20.12.2017. )
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 14

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli

Do końca roku zostało 316 dni.
Zodiak: Ryba

Losowe zdjęcie

Sonda

Moja ulubiona dyscyplina sportowa to:
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj265
mod_vvisit_counterWczoraj311
mod_vvisit_counterW tym tygodniu265
mod_vvisit_counterW tym miesiącu5167
mod_vvisit_counterOgółem278250

Nasi Goście