Orlik 2012 w Wiśniowej już oficjalnie otwarty Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Krzysztof Mucha   
04.06.2013.

W dniu 31 maja w Wiśniowej dokonano oficjalnego otwarcia kompleksu sportowego Orlik 2012. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, z wójtem Tadeuszem Przywarą na czele, kuratorem oświaty    panem Jackiem Wojtasem oraz dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie szkół z całej gminy Wiśniowa.

Drużyna SP Różanka.jpg Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali panowie: Jacek Wojtas, Tadeusz Przywara, Zbigniew Miga, Marcin Kut,     Jerzy Łukasiewicz oraz Krzysztof Kaczkiełło. Poświęcenia obiektu dokonał ks. Marek Matera, proboszcz parafii pw. Najświętszej Marii Panny Królowej Świata w Wiśniowej.

Po ceremonii otwarcia obiektu, wszyscy zaproszeni goście udali się na murawę, gdzie mogli podziwiać pokaz sprawnościowy z zakresu gimnastyki, lekkiej atletyki, piłki ręcznej oraz piłki siatkowej, przygotowany przez nauczycieli i uczniów Gimnazjum w Wiśniowej. W pokazie tym zaprezentowali się również byli uczniowie naszej szkoły.

Po uroczystościach związanych z otwarciem tego pięknego obiektu, odbył się pierwszy turniej piłki nożnej, w którym wzięli udział uczniowie szkół podstawowych oraz „nieco” starsi goście ze Słowacji. Nasi uczniowie wystąpili w składzie: Sebastian Szypuła, Krystian Gawron, Konrad Konsur, Kamil Kulpiński, Jan Armata, Grzegorz Oliwa i Kacper Rypyść. W pierwszym swoim spotkaniu reprezentanci naszej szkoły zmierzyli się ze Słowakami,  którzy z racji różnicy wieku (mniej więcej szkoła średnia)  nie dali szans naszym, pewnie wygrywając  5 – 0. W drugim spotkaniu Różanka uległa Markuszowej minimalnie 0 – 1. Mimo to należy pochwalić naszych młodych piłkarzy za wolę walki i zaangażowanie.

Zmieniony ( 04.06.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Sobota
15 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Celina, Fortunata, Ignacy, Iga, Ignacja,
Żegota, Krystiana, Nina, Walerian,
Waleriana, Wolimir

Do końca roku zostało 17 dni.
Zodiak: Strzelec

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj768
mod_vvisit_counterWczoraj706
mod_vvisit_counterW tym tygodniu4519
mod_vvisit_counterW tym miesiącu10056
mod_vvisit_counterOgółem422497

Nasi Goście