Próbna ewakuacja Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Grodzka Agata   
24.10.2013.
ewakuacja.jpg 23 października w szkole w Różance odbyła się próbna ewakuacja. Przeprowadzone ćwiczenia miały na celu sprawdzenie organizacji i warunków ewakuacji, obejmowały praktyczne działania ewakuacyjne z zagrożonego budynku. Głównym celem akcji było zapoznanie uczniów i pracowników szkoły z praktycznym zastosowaniem procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia dla życia i zdrowia. Uczniowie i nauczyciele zachowując środki bezpieczeństwa, szybko oraz sprawnie opuścili budynek szkoły.
Wkrótce zjawiły się też wozy OSP z Wiśniowej i Różanki. Strażacy dokonali przeszukania i zabezpieczenia budynku szkolnego. Następnie wszyscy zgromadzili sie w sali imnastycznej, gdzie strażacy zademonstrowali pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz działania sprzętu gaśniczego. Uczniowie mieli też okazję zapoznania się z wypodażeniem samochodu strażackiego.
Społeczność szkolna dziękuje strażakom OSP z Wiśniowej i Różanki oraz wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie akcji za okazanie zrozumienia dla problemów bezpieczeństwa uczniów.
Zmieniony ( 01.11.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Wtorek
21 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Bernard,
Emilian, Filipina, Franciszek, Joanna,
Kazimiera, Męcimir

Do końca roku zostało 133 dni.
Zodiak: Lew

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj53
mod_vvisit_counterWczoraj431
mod_vvisit_counterW tym tygodniu484
mod_vvisit_counterW tym miesiącu5219
mod_vvisit_counterOgółem366601

Nasi Goście