Dzień Rodziny Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Cynarski Józef   
11.06.2014.
dzien rodziny.jpg Zarząd Rady Rodziców zaproponował aby w dniu 1 czerwca zorganizować „Święto Rodziny” w naszej szkole. O godzinie 15-tej na sali gimnastycznej zebrali się uczniowie wraz z rodzicami oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. Dzieci zaprezentowały okolicznościowy program artystyczny, przygotowany pod kierunkiem p. Agaty Grodzkiej. W występach brały udział prawie wszystkie dzieci uczęszczające do przedszkola i szkoły.
Po programie uczniowie poszli zdjąć kostiumy a dyrektor, po rozdaniu śpiewników, z akompaniamentem akordeonu poprowadził śpiew piosenek biesiadnych. Przy sprzyjającej pogodzie dalsza część imprezy odbyła się na przyszkolnym boisku. Rozegrano mecz piłki siatkowej: Rodzice kontra Dzieci. Drugie miejsce zajęli uczniowie. Do godziny 19-tej rozgrywano różnorodne konkurencje, w których udział brały dzieci oraz rodzice. Po kilku konkurencjach rozdawane były pamiątkowe dyplomy oraz sołtys, przewodnicząca Rady Rodziców i dyrektor dekorowali zwycięzców na podium. Współzawodnictwo przeprowadziła p. Elżbieta Furtek. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że spotkanie takie należy zorganizować za rok.
Należy podziękować sponsorom, dzięki którym można było wręczać upominki i słodycze. Nisko się kłaniamy: Cukierni „Roksana” w Strzyżowie, Państwu Wiesławie i Antoniemu Wójtowicz – firmy:  „Wojan” i „Mrówka” w Strzyżowie, Państwu Stanisławowi i Joannie Szkotnickim, Państwu Adamowi i Danucie Kulpińskim, Państwu Jackowi i Joannie Góra. Wspomogli organizację uroczystości: Ochotnicza Straż Pożarna w Różance, Ośrodek Kultury w Wiśniowej, sołtys wsi Różanka, sklepik szkolny a nade wszystko Rada Rodziców.
Za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy dziękujemy rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły. Za uwiecznienie spotkania na fotografiach odpowiadał p. Bogusław Konsur.
Pełna relacja fotograficzna dostępna na płycie.(przyp.adm)
Zmieniony ( 11.06.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Sobota
23 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Bądzimir, Damian, Florentyn, Łazarz,
Piotr, Romana, Roma, Seweryn

Do końca roku zostało 312 dni.
Zodiak: Ryba

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj336
mod_vvisit_counterWczoraj614
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3505
mod_vvisit_counterW tym miesiącu16997
mod_vvisit_counterOgółem466183

Nasi Goście