Sportowe sukcesy - piłka nożna. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Furtek Elżbieta   
25.02.2015.

zpn.jpg W dniu 4.02.2015 r. drużyna piłkarzy z naszej szkoły wyruszyła do Wiśniowej na gminne zawody w piłce nożnej  halowej. W turnieju udział wzięło 5 drużyn z naszej gminy: Szufnarowa, Markuszowa, Różanka, Wiśniowa I, Wiśniowa II. Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym”.
Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Jan Armata, Grzegorz Oliwa, Bartłomiej Olech, Kacper Olech, Jakub Warchoł, Beniamin Wawrzonek, Łukasz Wójcik, Maksymilian Traciak pokazała się z jak najlepszej strony. Chłopcy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności piłkarskich oraz ładną dla oka grę. Nasi piłkarze byli bezkonkurencyjni, nie przegrali żadnego meczui ostatecznie w turnieju ,,wygrali sobie” zasłużone I miejsce.

  Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Zmieniony ( 27.02.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Poniedziałek
22 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Albin, Bolesława, Bolisława,
Laurencjusz, Wawrzyniec, Maria
Magdalena, Milenia, Pankracy,
Więcemiła

Do końca roku zostało 163 dni.
Zodiak: Rak

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj257
mod_vvisit_counterWczoraj1168
mod_vvisit_counterW tym tygodniu257
mod_vvisit_counterW tym miesiącu28661
mod_vvisit_counterOgółem603180

Nasi Goście