Sukcesy szkolnych tenisistów Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Furtek Elżbieta   
27.02.2015.

ts-g.jpg W dniu 18.02.2015 r. reprezentacja tenisistów z naszej szkoły wyruszyła do Wiśniowej na gminne  drużynowe zawody w tenisie stołowym. W zawodach wzięły udział drużyny ze szkół podstawowych z terenu naszej  gminy. Mecze rozgrywane były ,,systemem każdy z każdym”.

  Drużyna dziewcząt w składzie Klaudia Półzięć, Weronika Konsur pokazała się z jak najlepszej strony. Zarówno Klaudia jak i Weronika wygrały wszystkie mecze w grze pojedynczej i podwójnej. Nasze tenisistki nie dały szans rywalkom i zajęły I miejsce uzyskując awans do zawodów powiatowych.

  Awans do zawodów powiatowych wywalczyła  także drużyna tenisistów  z naszej szkoły w składzie Grzegorz Oliwa i Jan Armata. Chłopcy po zaciętej rywalizacji sportowej zajęli II miejsce.

  Po sukcesach gminnych nasi zawodnicy pojechali do Gogołowa, aby tam walczyć o Drużynowe Mistrzostwo Powiatu w Tenisie Stołowym. Po raz kolejny tenisiści pokazali się z bardzo dobrej strony i zagrali piękny tenis.  Zarówno chłopcom jak i dziewczętom towarzyszył ogromny duch walki. Klaudia Półzięć i Weronika Konsur przeszły przez cały turniej jak burza wygrywając wszystkie mecze, tym samym pokonując najlepsze zawodniczki z 5 gmin. Nasze tenisistki nie dały żadnych szans rywalkom i ostatecznie stanęły na najwyższym podium zawodów jako Mistrzynie Powiatu Strzyżowskiego.                 Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Różance będą zatem reprezentować nasz powiat w zawodach rejonowych. Trzymajmy za nie kciuki.

POWODZENIA.

 

 

Zmieniony ( 27.02.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Środa
29 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Franciszek Salezy, Gilda, Hanna,
Walerian, Waleriana, Waleriusz,
Zdzisław

Do końca roku zostało 338 dni.
Zodiak: Wodnik

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj232
mod_vvisit_counterWczoraj946
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2226
mod_vvisit_counterW tym miesiącu37003
mod_vvisit_counterOgółem865970

Nasi Goście