Zawody lekkoatletyczne Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Furtek Elżbieta   
21.05.2015.

la15.jpg W dniu 18.05.2015 r. drużyna dziewcząt i chłopców z Różanki wyruszyła do Wiśniowej na gminne zawody w czwórboju lekkoatletycznym. W zawodach udział wzięli zawodnicy ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Młodzi lekkoatleci biegali na 60m, "600 m" (dziewczęta), "1000 m" (chłopcy), skakali w dal oraz rzucali piłeczką palantową. Po zakończeniu wszystkich konkurencji wyniki każdego zawodnika przeliczone zostały na punkty według tabel lekkoatletycznych oraz zsumowane. Na wynik zespołu złożyło się 5 najlepszych rezultat. Po zaciętej rywalizacji sportowej okazało się, że to reprezentacja chłopców z naszej szkoły w składzie: Jan Armata, Bartłomiej Olech, Kacper Olech, Grzegorz Oliwa, Jakub Warchoł, Maksymilian Traciak wygrała bój o zwycięstwo i wywalczyła wymarzone I miejsce oraz awans do zawodów powiatowych.

Ponadto Jan Armata wywalczył tytuł najlepszego czwórboisty gminy Wiśniowa wygrywając bieg na 60m, skok w dal i rzut piłeczką palantową. Niezmiernie cieszy fakt, że w tej samej klasyfikacji II miejsce zajął Bartłomiej Olech, który wygrał bieg na 1000m, III rezultat w łącznej klasyfikacji uzyskał Kacper Olech. Wszyscy trzej zawodnicy zdobyli dla naszej reprezentacji ponad 200 pkt. Czwórboistki z naszej szkoły w składzie: Gabriela Kisielewicz, Amelia Strzępek, Gabriela Ząbik, Zuzanna Ząbik, Anna Ząbik, Klaudia Półzięć, Aleksandra Przystaś, Weronika Włosek, Gabriela Król także stanęły na wysokości zadania i ostatecznie zajęły II miejsce. Najwięcej punktów dla naszej drużyny zdobyła Gabriela Kisielewicz. Na uznanie zasługuje Amelia Strzępek, która przybiegła na linię mety jako pierwsza i wygrała bieg długi. Z kolei konkurencję jaką jest rzut piłeczką palantową wygrała Weronika Włosek.
Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych

Zmieniony ( 21.05.2015. )
 
« poprzedni artykuł

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Sobota
24 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bartłomiej, Cieszymir, Jerzy, Joanna,
Malina, Michalina

Do końca roku zostało 130 dni.
Zodiak: Panna

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj278
mod_vvisit_counterWczoraj775
mod_vvisit_counterW tym tygodniu4798
mod_vvisit_counterW tym miesiącu25174
mod_vvisit_counterOgółem637467

Nasi Goście

Odwiedza nas 1 gość