Podsumowanie akcji zbiórki karmy dla kotów Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Elżbieta Wajda   
23.11.2016.
animals-koty.jpg DZIĘKI WAM BEZDOMNY ZWIERZ BĘDZIE JEŚĆ TEŻ!!!
W dniach od 18 października do 22 listopada 2015 w SP Różanka i SF Niewodna została zorganizowana zbiórka karmy oraz akcesoriów dla kotów pod hasłem:  „BEZDOMNY ZWIERZ JEŚĆ MUSI TEŻ!!!
Nasza szkoła zebrała 35 kg karmy mokrej, 12 kg karmy suchej, 5 kg żwirku, 3 koce oraz 2 miski. W akcje charytatywną najbardziej zaangażowały się uczennice Martyna Góra z kl. IV oraz Gabriela Szkotnicka z kl. III. Dziewczynki wraz z panem Tadeuszem Szaro oraz panią Elżbietą Wajda przekazały dary w dniu 23 listopada bezpośrednio do krośnieńskiego „KOTłowiska”. Wizyta w kociarni była bardzo miła i pouczająca. Inspektor OTOZ Animals oprowadził nas po schronisku, pokazał koty starsze, młodsze oraz te, które wymagały opieki weterynaryjnej. Uczennice dowiedziały się jak funkcjonuje schronisko, jakie są procedury związane z umieszczeniem bezdomnego kota w schronisku. Inspektor opowiedział również kilka ciekawostek na temat opieki nad kotami oraz zachęcił do adopcji zwierzaków.
W imieniu wszystkich zapomnianych zwierząt dziękujemy uczniom i rodzicom za każdy gram karmy. Nie zabawa, nie spacery, nie wygodny fotel… ale pełna miska to największe marzenie bezdomnych zwierzaków. Dzięki WAM podopieczni OTOZ Animals każdego dnia otrzymują pokarm podarowany podczas takich właśnie zbiórek.
Aby nas bliżej poznać zajrzyj:
otozkrosno.wordpress.com
www.facebook.com/OTOZ-Animals-Krosno-132285966959527
www.facebook.com/KociarniaKrosno
Zmieniony ( 25.11.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Sobota
15 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Celina, Fortunata, Ignacy, Iga, Ignacja,
Żegota, Krystiana, Nina, Walerian,
Waleriana, Wolimir

Do końca roku zostało 17 dni.
Zodiak: Strzelec

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj199
mod_vvisit_counterWczoraj706
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3950
mod_vvisit_counterW tym miesiącu9487
mod_vvisit_counterOgółem421928

Nasi Goście