IMS w piłce ręcznej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Furtek Elżbieta   
19.12.2016.

ims.jpg W dniu 1.12.2016 roku drużyna szczypiornistek z naszej szkoły w składzie: Armata Eliza, Dobrowolska Klaudia, Furtek Klaudia, Konsur Weronika, Ogrodnik Joanna, Przystaś Aleksandra, Tobiasz Natalia, Ząbik Zuzanna wyruszyła do Wiśniowej na gminne IMS w piłce ręcznej. Nasze zawodniczki okazały się bezkonkurencyjne, nie przegrały żadnego meczu i ostatecznie w turnieju ,,wygrały sobie” zasłużone I miejsce. Wygrana w turnieju gminnym dała naszym szczypiornistkom przepustkę do udziału w zawodach powiatowych. I tym razem zawodniczki z Różanki pokazały się z jak najlepszej strony. Po zaciętej rywalizacji sportowej nasze piłkarki dotarły do wymarzonego finału i ostatecznie w turnieju wywalczyły II miejsce. Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Pamiętajmy o tym, że sukces to nie przypadek, to praca, wytrwałość, nauka, analiza, poświęcenie, a przede wszystkim miłość do tego co robisz.

 

Zmieniony ( 19.12.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Piątek
30 Października 2020
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, Angel, Angelus,
Edmund, Klaudiusz, Przemysław,
Sądosław, Zenobia

Do końca roku zostało 63 dni.
Zodiak: Skorpion

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1034
mod_vvisit_counterWczoraj893
mod_vvisit_counterW tym tygodniu4566
mod_vvisit_counterW tym miesiącu31752
mod_vvisit_counterOgółem1227173

Nasi Goście