Sukcesy naszych tenisistów Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Furtek Elżbieta   
10.03.2017.

tenis17.jpgW dniu 20.02.2017 r. reprezentacja tenisistów z naszej szkoły wyruszyła do Wiśniowej na gminne  drużynowe zawody w tenisie stołowym. Nasze tenisistki: Weronika Konsur i Eliza Armata pokazały się z jak najlepszej strony, przeszły przez cały turniej jak burza wygrywając wszystkie mecze. Dziewczyny nie dały żadnych szans rywalkom i zajęły I miejsce uzyskując awans do zawodów powiatowych. Z dobrej strony pokazała się także drużyna tenisistów  w składzie:  Krystian Kozek, Sebastian Saletnik, Maksymilian Traciak. Chłopcy po zaciętej rywalizacji sportowej zajęli III miejsce. Po sukcesach gminnych nasze zawodniczki pojechały do Gogołowa, aby tam walczyć o kolejny tenisowy sukces. Po raz kolejny tenisistki nie zawiodły. Dziewczyny dzielnie stawiły czoła przeciwniczkom i dzięki wygranym meczom, bez porażki na swoim sportowym koncie, dotarły do finału powiatowych IMS w tenisie stołowym. Ostatecznie Weronika Konsur i Eliza Armata zajęły II miejsce. Tym samym tenisistki z Różanki będą reprezentować naszą szkołę, gminę i  powiat w zawodach rejonowych. Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

POWODZENIA.

 

Zmieniony ( 10.03.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Sobota
15 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Celina, Fortunata, Ignacy, Iga, Ignacja,
Żegota, Krystiana, Nina, Walerian,
Waleriana, Wolimir

Do końca roku zostało 17 dni.
Zodiak: Strzelec

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj183
mod_vvisit_counterWczoraj706
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3934
mod_vvisit_counterW tym miesiącu9471
mod_vvisit_counterOgółem421912

Nasi Goście