Sukcesy naszych tenisistów Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Furtek Elżbieta   
10.03.2017.

tenis17.jpgW dniu 20.02.2017 r. reprezentacja tenisistów z naszej szkoły wyruszyła do Wiśniowej na gminne  drużynowe zawody w tenisie stołowym. Nasze tenisistki: Weronika Konsur i Eliza Armata pokazały się z jak najlepszej strony, przeszły przez cały turniej jak burza wygrywając wszystkie mecze. Dziewczyny nie dały żadnych szans rywalkom i zajęły I miejsce uzyskując awans do zawodów powiatowych. Z dobrej strony pokazała się także drużyna tenisistów  w składzie:  Krystian Kozek, Sebastian Saletnik, Maksymilian Traciak. Chłopcy po zaciętej rywalizacji sportowej zajęli III miejsce. Po sukcesach gminnych nasze zawodniczki pojechały do Gogołowa, aby tam walczyć o kolejny tenisowy sukces. Po raz kolejny tenisistki nie zawiodły. Dziewczyny dzielnie stawiły czoła przeciwniczkom i dzięki wygranym meczom, bez porażki na swoim sportowym koncie, dotarły do finału powiatowych IMS w tenisie stołowym. Ostatecznie Weronika Konsur i Eliza Armata zajęły II miejsce. Tym samym tenisistki z Różanki będą reprezentować naszą szkołę, gminę i  powiat w zawodach rejonowych. Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

POWODZENIA.

 

Zmieniony ( 10.03.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Czwartek
22 Października 2020
Imieniny obchodzą
Abercjusz, Filip, Halka, Kordula,
Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało 71 dni.
Zodiak: Waga

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj973
mod_vvisit_counterWczoraj953
mod_vvisit_counterW tym tygodniu4048
mod_vvisit_counterW tym miesiącu23894
mod_vvisit_counterOgółem1219315

Nasi Goście