Gminne IMS w piłce siatkowej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Furtek Elżbieta   
23.03.2017.

piłka siatkowa.jpgW dniu 10.03.2017 roku drużyna siatkarek z naszej szkoły w składzie: Armata Eliza, Czaja Natalia, Dobrowolska Klaudia, Furtek Klaudia, Konsur Natalia, Konsur Weronika, Ogrodnik Joanna, Tobiasz Natalia, Ząbik Zuzanna wyruszyła do Wiśniowej na gminne IMS w piłce siatkowej. Po raz kolejny w tym roku nasze zawodniczki okazały się bezkonkurencyjne i ostatecznie w turnieju ,,wygrały sobie” zasłużone I miejsce. Zawodniczki z Różanki będą zatem reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych. Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

POWODZENIA.

 

Zmieniony ( 04.09.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Sobota
15 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Celina, Fortunata, Ignacy, Iga, Ignacja,
Żegota, Krystiana, Nina, Walerian,
Waleriana, Wolimir

Do końca roku zostało 17 dni.
Zodiak: Strzelec

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj182
mod_vvisit_counterWczoraj706
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3933
mod_vvisit_counterW tym miesiącu9470
mod_vvisit_counterOgółem421911

Nasi Goście