Gminne IMS w piłce siatkowej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Furtek Elżbieta   
23.03.2017.

piłka siatkowa.jpgW dniu 10.03.2017 roku drużyna siatkarek z naszej szkoły w składzie: Armata Eliza, Czaja Natalia, Dobrowolska Klaudia, Furtek Klaudia, Konsur Natalia, Konsur Weronika, Ogrodnik Joanna, Tobiasz Natalia, Ząbik Zuzanna wyruszyła do Wiśniowej na gminne IMS w piłce siatkowej. Po raz kolejny w tym roku nasze zawodniczki okazały się bezkonkurencyjne i ostatecznie w turnieju ,,wygrały sobie” zasłużone I miejsce. Zawodniczki z Różanki będą zatem reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych. Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

POWODZENIA.

 

Zmieniony ( 04.09.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Środa
21 Marca 2018
Początek wiosny
Imieniny obchodzą
Benedykt, Filemon, Lubomira, Mikołaj
Do końca roku zostało 286 dni.
Zodiak: Baran

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj46
mod_vvisit_counterWczoraj266
mod_vvisit_counterW tym tygodniu544
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6111
mod_vvisit_counterOgółem286411

Nasi Goście