Gminne IMS w piłce siatkowej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Furtek Elżbieta   
23.03.2017.

piłka siatkowa.jpgW dniu 10.03.2017 roku drużyna siatkarek z naszej szkoły w składzie: Armata Eliza, Czaja Natalia, Dobrowolska Klaudia, Furtek Klaudia, Konsur Natalia, Konsur Weronika, Ogrodnik Joanna, Tobiasz Natalia, Ząbik Zuzanna wyruszyła do Wiśniowej na gminne IMS w piłce siatkowej. Po raz kolejny w tym roku nasze zawodniczki okazały się bezkonkurencyjne i ostatecznie w turnieju ,,wygrały sobie” zasłużone I miejsce. Zawodniczki z Różanki będą zatem reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych. Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

POWODZENIA.

 

Zmieniony ( 04.09.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Sobota
24 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bartłomiej, Cieszymir, Jerzy, Joanna,
Malina, Michalina

Do końca roku zostało 130 dni.
Zodiak: Panna

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj285
mod_vvisit_counterWczoraj775
mod_vvisit_counterW tym tygodniu4805
mod_vvisit_counterW tym miesiącu25181
mod_vvisit_counterOgółem637474

Nasi Goście