,,RAZEM DO SUKCESU” – zajęcia rozwijające z przyrody Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Ewa Włodyka   
20.06.2017.
muszyna.jpg Od roku szkolnego 2016/2017 nasza szkoła uczestniczy w projekcie EFS ,,RAZEM DO SUKCESU” w ramach którego zorganizowane były min. zajęcia rozwijające z przyrody. Uczniowie uczestniczyli w 30-sto godzinnych zajęciach. W czerwcu ośmiu uczniów naszej szkoły wyjechało na 5-cio dniową, edukacyjną wycieczkę w okolice Muszyny w woj. małopolskim. Codzienne wycieczki z przewodnikiem min. do: Ogrodów sensorycznych, Rezerwatu ,,Las Lipowy Obrożyska” w Muszynie, Ogrodu doświadczeń w Krakowie, Mofety w Tyliczu były wielką atrakcją i źródłem wiedzy o przyrodzie. Uczniowie wrócili bardzo zadowoleni z wycieczki
Zmieniony ( 20.06.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Piątek
21 Września 2018
Imieniny obchodzą
Bożeciech, Bożydar, Hipolit, Hipolita,
Ifigenia, Jonasz, Laurenty, Mateusz,
Mira

Do końca roku zostało 102 dni.
Zodiak: Panna

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj297
mod_vvisit_counterWczoraj170
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1301
mod_vvisit_counterW tym miesiącu5389
mod_vvisit_counterOgółem373811

Nasi Goście

Odwiedza nas 1 gość