,,RAZEM DO SUKCESU” – zajęcia rozwijające z przyrody Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Ewa Włodyka   
20.06.2017.
muszyna.jpg Od roku szkolnego 2016/2017 nasza szkoła uczestniczy w projekcie EFS ,,RAZEM DO SUKCESU” w ramach którego zorganizowane były min. zajęcia rozwijające z przyrody. Uczniowie uczestniczyli w 30-sto godzinnych zajęciach. W czerwcu ośmiu uczniów naszej szkoły wyjechało na 5-cio dniową, edukacyjną wycieczkę w okolice Muszyny w woj. małopolskim. Codzienne wycieczki z przewodnikiem min. do: Ogrodów sensorycznych, Rezerwatu ,,Las Lipowy Obrożyska” w Muszynie, Ogrodu doświadczeń w Krakowie, Mofety w Tyliczu były wielką atrakcją i źródłem wiedzy o przyrodzie. Uczniowie wrócili bardzo zadowoleni z wycieczki
Zmieniony ( 20.06.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Środa
20 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Bogna, Bogumiła, Bożena, Florentyna,
Franciszek, Michał, Rafał, Rafaela,
Sylwery

Do końca roku zostało 195 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj259
mod_vvisit_counterWczoraj679
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1604
mod_vvisit_counterW tym miesiącu12048
mod_vvisit_counterOgółem336941

Nasi Goście

Odwiedza nas 3 gości