Dzień Babci i Dziadka Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Małgorzata Sienkowska   
22.01.2018.
dzień babci18.jpg Dzień Babci i Dziadka na stałe wpisany jest w kalendarz imprez szkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją,a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dniach 17 – 18 stycznia 2018r. odbyły się w Szkole Podstawowej w Różance i Szkole Filialnej w Niewodnej uroczyste spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka.
  Pani Dyrektor mgr Lucyna Ciołkosz wraz z nauczycielkami witała ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swoich wnuków prezentujących wiersze, piosenki, inscenizacje, tańce oraz przedstawienie w wykonaniu uczniów kl.VII pt. Staropolska Wilija. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bilskich przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystych spotkań były słodkie poczęstunki przygotowane przez rodziców. Takie spotkania pełne uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną, uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych.

Zmieniony ( 30.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Środa
8 Kwietnia 2020
Imieniny obchodzą
Apolinary, Cezary, Cezaryna, Dionizy,
Gawryła, January, Radosław,
Sieciesława

Do końca roku zostało 268 dni.
Zodiak: Baran

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1455
mod_vvisit_counterWczoraj1434
mod_vvisit_counterW tym tygodniu4403
mod_vvisit_counterW tym miesiącu13504
mod_vvisit_counterOgółem967495

Nasi Goście

Odwiedza nas 2 gości