Konkurs plastyczny "Dzieci pomagają dzieciom" Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Małgorzata Sienkowska   
17.06.2018.

dzieci dzieciom.jpg "Człowiek  jest  wielki  nie  przez  to,
 co  posiada, lecz  przez  to,  kim  jest;
nie  przez  to,  co ma, lecz  przez  to, 
czym  dzieli  się  z  innymi."

                           Jan Paweł II

Te słowa wpisują się pięknie w ideę konkursu plastycznego „ DZIECI POMAGAJĄ DZIECIOM ”, który został zorganizowany przez Fundację  „ Z SERCA DO SERCA”. Fundacja ta zbiera środki na budowę Domu Hospicyjnego dla Dzieci w Zaleszanach. Uczniowie naszej szkoły również okazali wielkie serce i wykonali przepiękne prace plastyczne. Udział w konkursie wzięło 376 szkół z terenu województwa podkarpackiego. Na konkurs wpłynęło 4446 prac, z czego Fundacja wybrała tylko 3 miejsca. Wprawdzie nie zajęliśmy miejsca na podium, ale prace naszych uczniów zostały wystawione na internetową aukcję charytatywną, z której dochód zostanie przekazany na budowę Domu Hospicyjnego dla Dzieci w Zaleszanach. Wszystkim naszym uczniom gratuluję i dziękuję, że zechcieli przekazać swoją drobną cegiełkę na Budowę Domu Hospicyjnego.

A byli to: Anastazja Jakubowicz, Martyna Góra, Gabriel Balicki, Oliwia Tokarska, Olga Grzebień, Patrycja Kamińska, Paulina Wójcik, Aleksandra Przystaś, Klaudia Dobrowolska, Aleksandra Sikora, Joanna Ogrodnik, Julia Tokarska, Dominika Tęczar i Natalia Czaja.

                                                                     Dziękuję!

 

Zmieniony ( 19.06.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Sobota
15 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Celina, Fortunata, Ignacy, Iga, Ignacja,
Żegota, Krystiana, Nina, Walerian,
Waleriana, Wolimir

Do końca roku zostało 17 dni.
Zodiak: Strzelec

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj184
mod_vvisit_counterWczoraj706
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3935
mod_vvisit_counterW tym miesiącu9472
mod_vvisit_counterOgółem421913

Nasi Goście