Świąteczne Nastroje - Anioł Złotowłosy Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Małgorzata Sienkowska   
06.01.2019.
anioł złotowłosy.jpg W grudniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Gminnym konkursie plastycznym zorganizowanym przez OK w Wiśniowej pod hasłem: Świąteczne Nastroje - Anioł Złotowłosy. Tematem konkursu była postać anioła wykonana w dowolny sposób i dowolną techniką - jako praca płaska, przestrzenna, rysunek, witraż, wyklejanka itp. Komisja konkursowa po obejrzeniu 103 prac ze Szkół Podstawowych postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Dominika Machowska, Mateusz Januszek, Patrycja Kamińska i Martyna Góra.

Wyróżnienie otrzymali: Mateusz Samolewicz, Grzegorz Ogrodnik, Szymon Wawrzonek, Andżelina Samolewicz, Paulina Wójcik, Anastazja Jakubowicz i Marek Podsiadło. Autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Wszystkie prace wzięły udział w wystawie pokonkursowej w OK w Wiśniowej. W etapie szkolnym udział również wzięli :  Wiktoria Pałucka, Karolina Chromyk, Magdalena Ogrodnik, Martyna Czaja, Filip Gajda, Katarzyna Saletnik, oraz Joanna Ogrodnik. Ich prace zostały przekazane na kiermasz świąteczny, a dochód ze sprzedaży przeznaczony dla chorych i potrzebujących dzieci.

Zmieniony ( 08.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Sobota
24 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bartłomiej, Cieszymir, Jerzy, Joanna,
Malina, Michalina

Do końca roku zostało 130 dni.
Zodiak: Panna

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj281
mod_vvisit_counterWczoraj775
mod_vvisit_counterW tym tygodniu4801
mod_vvisit_counterW tym miesiącu25177
mod_vvisit_counterOgółem637470

Nasi Goście

Odwiedza nas 1 gość