Turniej Piłki Nożnej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Furtek Elżbieta   
07.01.2019.

turniej piłki nożnej.jpg Miło nam poinformować, że w grudniu 2018 r. drużyna dziewcząt z naszej szkoły uczestniczyła w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej, który odbył się w Radymnie. W turnieju udział wzięły m.in. takie drużyny jak: Stal Łańcut, Resovia Rzeszów, UKS Giganci Radymno i inne. Nasze piłkarki w składzie: Góra Martyna, Góra Patrycja, Grzebień Olga, Jakubowicz Anastazja, Kamińska Patrycja, Kulpińska Klaudia, Strzępek Amelia, Strzępek Anastazja,  Tokarska Oliwia, Wójcik Paulina zaprezentowały się na tym turnieju z jak najlepszej strony, dziewczyny dały na boisku  z siebie wszystko, pokazały sportowego ducha walki oraz ładną dla oka grę. Warto podkreślić, że na tym turnieju panowała atmosfera przyjaźni, wzajemnej życzliwości, szacunku, a sportowa rywalizacja przebiegała zgodnie z zasadami fair play. Nasze zawodniczki strzeliły wiele pięknych bramek, z których wszyscy możemy być dumni.
Brawo dziewczyny!

Dziękujemy  drużynie UKS Giganci Radymno za zaproszenie na ten wyjątkowy turniej, zaś Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Wsi Różanka oraz Sklepikowi Szkolnemu – SP Różanka chcieliśmy podziękować za wsparcie finansowe, które umożliwiło nam wyjazd i uczestnictwo w turnieju. DZIĘKUJEMY!  

Zmieniony ( 08.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Piątek
5 Czerwca 2020
Międzynarodowy Dzień Ochrony
Środowiska
Imieniny obchodzą
Bonifacy, Bończa, Dobrociech, Dobromir,
Dobrymir, Nikanor, Waleria, Walter

Do końca roku zostało 210 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj576
mod_vvisit_counterWczoraj1024
mod_vvisit_counterW tym tygodniu5019
mod_vvisit_counterW tym miesiącu5019
mod_vvisit_counterOgółem1060691

Nasi Goście

Odwiedza nas 3 gości