Igrzyska Dzieci Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Furtek Elżbieta   
02.10.2019.

maks2.jpgW dniu 20.09.2019 r. drużyna młodych lekkoatletów z Różanki w składzie: Bryda Dariusz, Bryda Julia, Góra Patrycja, Januszek Mateusz, Kisielewicz Maksymilian, Pęczar Łukasz, Śledziona Klaudia, Wawrzonek Szymon, Włodyka Hubert wyruszyła do Frysztaka na powiatowe Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne zorganizowane w ramach Igrzysk Dzieci. Dla większości z naszych sportowców były to pierwsze powiatowe zawody lekkoatletyczne w życiu.  Prawo startu w zawodach mieli najlepsi zawodnicy z pięciu gmin z naszego powiatu. Miło nam poinformować, że Maksymilian Kisielewicz w biegu na dystansie 60 m zajął I miejsce i tym samym uzyskał awans do zawodów wojewódzkich.
W dniu 24.09.2019 r. Maksymilian Kisielewicz reprezentował naszą szkołę finale wojewódzkim w lekkiej atletyce, który odbył się w Rzeszowie  na stadionie CWKS Resovia. O tytuły mistrzowskie w tym dniu w poszczególnych konkurencjach lekkoatletycznych rywalizowało setki najlepszych sportowców z 25 powiatów województwa podkarpackiego w tym zawodnik z naszej szkoły.

Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 

 

Zmieniony ( 03.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Wtorek
22 Października 2019
Imieniny obchodzą
Abercjusz, Filip, Halka, Kordula,
Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało 71 dni.
Zodiak: Waga

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1162
mod_vvisit_counterWczoraj1372
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2534
mod_vvisit_counterW tym miesiącu28342
mod_vvisit_counterOgółem707788

Nasi Goście

Odwiedza nas 2 gości