Wizyta Św. Mikołaja Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Małgorzata Sienkowska   
13.12.2019.

mikolajki.jpg Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych dni – przez nasze przedszkolaki. Tak również było w tym roku. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi w oczekiwaniu na przybycie gościa z dalekiej krainy. Jednak najbardziej wyczekiwaną przez dzieci chwilą było obdarowywanie wspaniałymi „mikołajkowymi” prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi oraz jego pomocnikom  za wizytę i zapraszamy do nas za rok.

Opr. Jolanta Gabor, Małgorzata Sienkowska

Zmieniony ( 16.12.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Niedziela
27 Września 2020
Imieniny obchodzą
Amadeusz, Amedeusz, Damian, Kosma,
Przedbor, Urban

Do końca roku zostało 96 dni.
Zodiak: Waga

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj710
mod_vvisit_counterWczoraj994
mod_vvisit_counterW tym tygodniu7538
mod_vvisit_counterW tym miesiącu31389
mod_vvisit_counterOgółem1191986

Nasi Goście