Turniej piłkarski Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Furtek Elżbieta   
16.12.2019.

turniej piłkarski.jpgMiło nam poinformować, że w grudniu bieżącego roku drużyna dziewcząt i chłopców z naszej szkoły uczestniczyła w XX edycji ogólnopolskiego Turnieju ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U12. Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” istnieje od 20 lat. To największy turniej piłkarski dla dzieci w Polsce i w Europie, w którym do tej pory wzięło udział blisko 2 miliony dziewcząt i chłopców z całego kraju. Skala turnieju oraz formuła i wysoki poziom sportowy rozgrywek sprawiają, że w turnieju zagrało wielu obecnych Reprezentantów Polski, różnych kategorii wiekowych  m.in. Arkadiusz Milik, Marcin Kamiński, Piotr Zieliński, Bartosz Salamon, Tomasz Kędziora, Bartosz Bereszyński, Igor Łasicki, Michał Bartkowiak, Paulina Dudek. Zakończenie turnieju jest wyjątkowe, bo mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Naszą szkołę w XX edycji ogólnopolskiego Turnieju ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” na etapie powiatowym reprezentowali: Bryda Julia, Ciołkosz Kamila, Czaja Martyna, Śledziona Klaudia, Bryda Bartosz, Balicki Jakub, Wawrzonek Szymon, Włodyka Hubert, Januszek Mateusz, Ogrodnik Grzegorz, Gajda Filip, Trznadel Jakub, Kosiński Wojciech, Wójcik ubert.

Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

 

Zmieniony ( 16.12.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Niedziela
27 Września 2020
Imieniny obchodzą
Amadeusz, Amedeusz, Damian, Kosma,
Przedbor, Urban

Do końca roku zostało 96 dni.
Zodiak: Waga

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj729
mod_vvisit_counterWczoraj994
mod_vvisit_counterW tym tygodniu7557
mod_vvisit_counterW tym miesiącu31408
mod_vvisit_counterOgółem1192006

Nasi Goście