Egzamin kl. VIII - informacje Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Grodzka Agata   
03.06.2020.

    Egzamin ósmoklasisty odbędzie się 16 -18 czerwca 2020 r.

Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych nowożytnych (angielskiego,  niemieckiego) zostanie przeprowadzony w tradycyjnej formie od 16 czerwca do 18 czerwca 2020 roku. CKE oraz OKE przygotowują już materiały do egzaminu. To nie są żarty. Zacznijcie przygotowywać się do egzaminów. Od osiągniętych wyników na poszczególnych egzaminach zależy Wasza dalsza edukacja. Czy dostaniecie się do nowych szkół i spełnicie swoje marzenia o wyborze zawodu.

Arkusze do ćwiczeń przed egzaminem z poprzednich lat są publikowane na stronach internetowych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej  z wszystkich przedmiotów egzaminacyjnych. Można je znależć również na innych stronach np. https://szaloneliczby.pl/egzamin-osmoklasisty/https://matfiz24.pl/egzaminyhttps://egzamin-8klasa.pl/egzamin-osmoklasisty-arkusze/,  itp.

Wskazane jest, aby uczniowie – po pobraniu materiałów ze strony CKE lub OKE – rozwiązali zadania w domu w takim czasie, jaki jest przeznaczony na wykonanie zadań na egzaminie, zapisując swoje rozwiązania w formie  pliku. Po rozwiązaniu zadań korzystając z karty odpowiedzi, która jest zamieszczona na stronie razem z arkuszem sprawdza swoją pracę, dobre i złe odpowiedzi i może ją ocenić.

Prosimy również o systematyczne rozwiazywanie zadań nadsyłanych przez nauczycieli i odsyłanie celem sprawdzenia. W przygotowaniach egzaminie powinni wziąć udział wszyscy uczniowie klasy VIII, którzy moją możliwość pracy online, posiadają Internet.

Przeczytaj szczegółowe informacje  egzaminie - kliknij na link:

Informacja Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dotycząca egzaminu ósmoklasisty

 

 

 

 

 

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Niedziela
27 Września 2020
Imieniny obchodzą
Amadeusz, Amedeusz, Damian, Kosma,
Przedbor, Urban

Do końca roku zostało 96 dni.
Zodiak: Waga

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj759
mod_vvisit_counterWczoraj994
mod_vvisit_counterW tym tygodniu7587
mod_vvisit_counterW tym miesiącu31438
mod_vvisit_counterOgółem1192036

Nasi Goście