Wydarzyło się ostatnio... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Grodzka Agata   
Wśród styczniowych i lutowych wydarzeń z życia naszej szkoły znalazły się zabawy, konkursy i przedstawienia. W połowie stycznia wśród uczniów kl. II i III rozstrzygnięto, trwający 2 miesiące konkurs czytelniczy. W zmaganiach ostatniego etapu konkursu uczestniczyło 6 uczniów. Pod fachowym okiem zaproszonego jury, w składzie: p. dyrektor Józef Cynarski, p. Janina Gąsior, emerytowana polonistka Szkoły w Różance oraz bibliotekarka i polonistka p. Wiesława Bełch, finaliści prezentowali czytanie tekstu znanego oraz nowego. Decyzją jury I miejsce w  kl. II zajęła Sandra Bryda zaś drugie równorzędnie - Kryspina Wójcik oraz Amelia Strzępek. Wśród uczniów kl. III zwycięzcą okazał się Kacper Bryda, na drugim miejscu uplasowała się Klaudia Półzięć zaś na trzecim - Szymon Kulpiński. Zarówno finaliści jak i wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki.
Pod koniec stycznia uczniowie kl. IV - VI wraz z wychowawcami, w odpowiedzi na zaproszenie miejscowych WTZ Caritas, udali się do tamtejszej placówki, gdzie obejrzeli piękny i wzruszający spektakl jasełek. Przygotowany on został przez uczestników warsztatów pod kierunkiem pracujących tam instruktorów. Za zaproszenie serdecznie dziękujemy!
Innymi wydarzeniami, o których warto wspomnieć były: spektakl lalkowy pt." Przyjaciele" zaprezentowany przez Teatr Lalek "Bajka" oraz zabawy choinkowe.
W lutym, jak co roku, odbył się uroczysty apel poświęcony patronowi szkoły - Batalionom Chłopskim.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Środa
29 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Franciszek Salezy, Gilda, Hanna,
Walerian, Waleriana, Waleriusz,
Zdzisław

Do końca roku zostało 338 dni.
Zodiak: Wodnik

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj230
mod_vvisit_counterWczoraj946
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2224
mod_vvisit_counterW tym miesiącu37001
mod_vvisit_counterOgółem865968

Nasi Goście