Wydarzyło się ostatnio... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Grodzka Agata   
18 kwietnia na obiektach Domu Kultury "SOKÓŁ" w Strzyżowie odbył się powiatowy finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju zaprezentowało się 21 drużyn ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu strzyżowskiego. Celem organizowania tego typu zawodów jest stałe podnoszenie poziomu wiedzy na temat przepisów ruchu drogowego, umiejętności korzystania z roweru oraz zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Turniej na szczeblu powiatowym składał się z kilku części: teoretycznej, która obejmowała rozwiązanie testów z wiedzy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, praktycznej jazdy na rowerze po torze sprawnościowym i w miasteczku ruchu drogowego oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła Szkoła Podstawowa z Jawornika Niebyleckiego, II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Tułkowic, natomiast III miejsce Szkoła Podstawowa z Wiśniowej. Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Król, Maciej Wójcik oraz Damian Śledziona. Chłopcy spisali się na medal zajmując IV miejsce w stawce 16 drużyn. Wśród gimnazjalistów najlepszymi okazali się uczniowie z Gimnazjum w Gwoźnicy Górnej. II miejsce zajęli gimnazjaliści ze Strzyżowa, a III miejsce z Pstrągowej.
Fotorelacja w Galerii.
Wcześniej, pod koniec marca w Domu Kultury w Wiśniowej odbył się gminny etap Konkursu Wiedzy Pożarniczej. Nasza szkołę godnie reprezentował w nim uczeń kl. IV - Bartłomiej Śliwa.
Zmieniony ( 23.02.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Poniedziałek
20 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Bernard, Jan, Sabin, Samuel, Samuela,
Sieciech, Szwieciech, Świeciech,
Sobiesław

Do końca roku zostało 134 dni.
Zodiak: Lew

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj273
mod_vvisit_counterWczoraj355
mod_vvisit_counterW tym tygodniu273
mod_vvisit_counterW tym miesiącu5008
mod_vvisit_counterOgółem366390

Nasi Goście

Odwiedza nas 1 gość