Grudniowi goście. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Grodzka Agata   
Grudzień 6, 2010 Grudzień w naszej szkole rozpoczął się od wizyt sympatycznych gości. 1 grudnia uczniów klas I - III odwiedzili przedstawiciele Zespołu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie mł.asp. Dariusz Twardosz
i st.sierż. Katarzyna Ciuba. Wszystkim uczniom z młodszych klas wręczyli opaski odblaskowe, zaś dla rodziców przygotowali informacyjne ulotki. Ta ważna  akcja ma co prawda zasięg ogólnopolski, ale uzależniona jest od ofiarności prywatnych sponsorów.  Zamierzeniem strzyżowskiej policji jest wyposażenie w elementy odblaskowe wszystkich dzieci z powiatu, niestety zdobycie funduszy na ten cel nie jest łatwe. Tym bardziej warto docenić tę pożyteczną inicjatywę lokalnej policji.
Kolejnym, z niecierpliwością oczekiwanym gościem był oczywiście św. Mikołaj, który mimo śnieżnej zawieruchy dotarł dzisiaj do naszej szkoły z workami prezentów.
Zapraszamy do Galerii!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Sobota
15 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Celina, Fortunata, Ignacy, Iga, Ignacja,
Żegota, Krystiana, Nina, Walerian,
Waleriana, Wolimir

Do końca roku zostało 17 dni.
Zodiak: Strzelec

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj775
mod_vvisit_counterWczoraj706
mod_vvisit_counterW tym tygodniu4526
mod_vvisit_counterW tym miesiącu10063
mod_vvisit_counterOgółem422504

Nasi Goście