Zakończenie roku szkolnego Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Grodzka Agata   
Czerwiec 25, 2010 Dzisiaj zakończył się kolejny rok szkolny. Tradycyjnie dzień rozpoczęła Msza św., po której wszyscy udali się do szkoły na uroczystą akademię. Mury szkoły opuścili uczniowie kl. VI - we wrześniu edukację kontynuować będą w Gimnazjum w Wiśniowej. Jak co roku absolwentów żegnała kl V. Podczas akademii uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Po uroczystości wychowawcy poszczególnych klas rozdali świadectwa swoim wychowankom.
Podsumowując czerwcowe wydarzenia wspomnieć także należy o kilku ciekawych imprezach, które miały miejsce w ostatnim czesie. Dzięki udziałowi w projekcie PPWOW wszyscy chętni uczniowie mieli możliwość wyjazdu na całkowicie sfinansowane wycieczki - do Krynicy Górskiej oraz na trasie: Liwocz - Głobikowa. Ponad to w ramach obchodów Dnia Dziecka uczniowie całej szkoły udali się na pieszą wycieczkę na pole biwakowe "Trójwieś", gdzie spędzili kilka godzin na zabawie oraz paleniu ogniska i pieczeniu kiełbasy.
Jak zawsze, relacje z opisanych wydarzeń - w Galerii. Zapraszamy!
 
następny artykuł »

Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Środa
21 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Eleonora, Feliks, Fortunat, Kiejstut,
Teodor, Wyszeniega

Do końca roku zostało 314 dni.
Zodiak: Ryba

Losowe zdjęcie

Sonda

Moja ulubiona dyscyplina sportowa to:
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj113
mod_vvisit_counterWczoraj358
mod_vvisit_counterW tym tygodniu812
mod_vvisit_counterW tym miesiącu5714
mod_vvisit_counterOgółem278797

Nasi Goście