Ferie 2013 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Krzysztof Mucha   
04.03.2013.

W dniach od 13 do 22 lutego uczniowie województwa podkarpackiego, więc także uczniowie naszej szkoły odpoczywali od zajęć szkolnych. Ci, którzy postanowili nie wyjeżdżać i pozostać w domu mogli uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez Szkołę oraz Gminny Ośrodek Kultury w  Wiśniowej.

W dniu 12 lutego odbyło się spotkanie z książką, którego organizatorką była Pani Wiesława Bełch.  Uczniowie  zapoznali się z nowościami książkowymi w bibliotece, uczyli się zachowania oraz postawy podczas recytacji, interpretując wiersze J.Brzechwy oraz J.Tuwima.

15 luty był dniem, który przyniósł wiele emocji kibicom piłkarskim, gdyż nasi uczniowie wybrali się do Wiśniowej, gdzie w hali Gimnazjum im. Orląt Lwowskich odbył się halowy turniej piłki nożnej. W turnieju tym uczestniczyły drużyny z Markuszowej, Wiśniowej (dwie drużyny), Szufnarowej, Jaszczurowej i Różanki. Reprezentanci  SP Różanka w składzie:  Konrad Konsur, Sebastian Szypuła, Kacper Rypyść, Krystian Gawron,  Michał Wawrzonek, Kamil Kulpiński, Kacper Olech, Bartek Olech po zaciętej walce zajęła miejsce tuż za podium czyli IV.

mecz1a.jpg Ogromne  emocje sportowe towarzyszyły nam również 17 lutego, kiedy to uczniowie naszej szkoły wraz z kolegami z Wiśniowej oraz Jaszczurowej wybrali się do Rzeszowa na ćwierćfinałowy  mecz siatkówki pomiędzy gigantami ekstraklasy siatkówki - Resovią Rzeszów i Skrą Bełchatów. Dzięki wspaniałemu dopingowi w hali na Podpromiu górą byli Rzeszowianie wygrywając 3-1. Nasi uczniowie mieli sposobność „upolowania” kilku autografów gwiazd naszej ligi oraz zrobienia pamiątkowych zdjęć z naszym krajanem grającym w klubie z Rzeszowa– Łukaszem Perłowskim.

Praktycznie w każdy dzień drzwi szkoły były otwarte dla tych, którzy pragnęli oderwać się od telewizora i spędzić czas korzystając z gier świetlicowych takich jak bilard czy „piłkarzyki” lub też z pracowni komputerowej.   

Zmieniony ( 05.03.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Dzisiaj jest...

Dzisiaj jest: Czwartek
22 Października 2020
Imieniny obchodzą
Abercjusz, Filip, Halka, Kordula,
Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało 71 dni.
Zodiak: Waga

Losowe zdjęcie

Sonda

W wolnych chwilach najczęściej...
 

Odwiedzili nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj959
mod_vvisit_counterWczoraj953
mod_vvisit_counterW tym tygodniu4034
mod_vvisit_counterW tym miesiącu23880
mod_vvisit_counterOgółem1219300

Nasi Goście